Ako Norr prišiel o väzbu

Áno, áno, sľubovali sme kvalitu a skutočnosť je niekde inde. Dobre, poďme to na niekoho zviesť. Tlačiareň keď zbadala, aký strašný škvár má tlačiť a ešte aj vo väzbe, tak si radšej koliesko polámala, aby sa tomu vyhla. To naozaj. Čestné steampunkovské. Potom sa to už valilo: keď nebolo vytlačené, nemohla sa robiť väzba, mohli sme počkať, ale to už začínalo byť neisté, či to bude z tejto strany Vianoc. Padlo rozhodnutie, že teda paperback, ako bol pôvodný zámer, len nech to do piatku pred krstom je hotové. Ešte sme nechali niečo odložiť, že väzba aspoň na pár kusov, teda akože nech je tá kvalita aspoň pre pár vyvolených.
Je tu piatok, kniha vyzerá super (FAKT), normálne sme hneď zrušili dotlač v inom formáte, paperback Norrovi vyslovene svedčí. Ilustrácie vyšli tiež super, obálka je krásna, text je čítavý. Čo viac si môže pre prvotinu autor želať. Snáď aby sa vyhli knihe zlomyseľný tlačový škriatkovia.

Peter, gratulujem ku knihe.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.